1989 yılında kurulmuş olan firmamız kalite standartları çerçevesinde, konularında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile 4.000 m² kapalı 6.500 m² açık alanda faaliyet göstermektedir. Pvc sektöründe yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlar sayesinde bütün makine parkımızı cnc tezgahlarla güçlendirmiş olup günlük imalat kapasitemizi 20 daire pvc üretimine ulaştırarak rakiplerimiz karşısında öncü olmamıza katkı sağlamıştır.

Yücepen Yapı iş alanıyla ilgili çalışmaları tüketici ihtiyaçları doğrultusunda sunmakta, pvc kapı ve pencere sistemleri başta olmak üzere alüminyum doğrama, cephe kaplama sistemleri, özel sistem otomatik kapılar, garaj kapıları, cam balkon sistemleri ve çelik kapı gibi çağdaş yapıların gereksinimleri olan malzeme aksesuar ve uygulamaları da sizlere sunmayı vizyon edinmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kararlı ve emin adımlarla sürekli büyümekte olan şirketimiz,üretimde kullanılan malzemeleri büyük önem ve titizlikle seçerek siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Çorum merkez ve bölge bayileriyle satış sonrası hizmeti en hızlı şekilde vererek “Satışla Başlayan Dostluk” sloganı ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Şirket prensibi çerçevesinde AR-GE faaliyetlerini devam ettirerek yatırımlarımızı sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutabilbek adına gerekli gördüğümüz adımları atmaya devam etmekteyiz.