Çorum Fotoselli Kapı Sistemleri

fotoselli-kapi
Harekete Duyarlı Kapınız Sizin İçin Gün Boyu Çalışmaya Hazır

Fotoselli kapılar; hastane, mağaza, fabrika, alış veriş merkezleri ve daha bir çok yer için tercih edilmektedir. Cam ile estetiğin birleştiği bu kapılar, giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde fonksiyonel özellikleri ile binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapı olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılıp ne kadar açık kalacağının ayarlanabilmesi özelliklerinin ayarlanabilir olması tercih edilmelerinde rol oynamıştır.

corum-teleskopik-fotoselli-kapi
Teleskopik Fotoselli Kapı Sistemleri

Teleskopik fotoselli kapılar, açılan kanatların küçük bir alanda toplanması gerektiği durumlarda kullanılmaktadırlar. Açılan kanatların sürgü mesafesinin oluşturabileceği negatif durumlarla karşılaşmak istemeyen kullanıcılar tarafından teleskopik fotoselli kapı sistemleri alternatif olarak düşünülebilmekterir.

corum-doner-kapi
Döner Kapı Sistemleri

İnsan akışının çok fazla olduğu yerlerde menteşeli ve fotoselli kapılar yetersiz kalmaktadır. Bu yetersizlikten doğan yeni alternatif ise döner kapı sistemleridir. Bu kapı sistemlerinde manuel ve otomatik olarak farklı seçenekleri mevcuttur. Yapının durumu ve günlük kullanıma göre uzman ekibimiz size en iyi seçeneği sunmaktan mutluluk duyacaktır.