Cephe Sistemleri

DIŞ-CEPHE-900-550
Uzman Ekibimizle Projeden Uygulamaya Geçişin Aşamalarını Keyifle Seyredin

Bir el aletini kullanabilmek beceri, o el aletini çok iyi kullanabilmek ustalık gerektirir.

Bir projeyi okuyabilmek teknik bilgi, okuduğu projeyi zeminde nasıl inşa edeceğini hesaplayabilmek için mühendis olmak gerekir.

Bu kavramların gerçek hayata yansımasını görme arzusu, sizi Yücepen Yapıya getirir.

cephe-kompozit-cnc
Cephe Sistemleri Üretiminde Son Teknoloji Tezgahlar Kullanmaktayız

Gelişen teknolojiye ayak uyduran yapımız bu bölümde de kendini gösteriyor. Cephe üretiminde bilgisayar kontrollü Cnc tezgahımızla insan hatasını asgari düzeyde tutarak üretim yapmaktayız. Mikron hassasiyetinde yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizden büyük beğeni toplamaktayız.

cephe-uygulama-cesitleri
Cephe Sistemi Uygulama Çeşitleri

Cephe uygulamalarında çok farklı sistem seçenekleri kullanmak mümkündür. Kapaklı, yarı kapaklı, kasetli , çelik takviyeli ve U çıtalı cephe sistemleri yoğun şekilde uygulanmaktadır. Bu örneklerin yanı sıra isteğe özel farklı uygulamalar da yapılmaktadır.

Alüminyum doğrama ve cephe sistemlerinde, sektörün en kalitelilerinden Saray Alüminyum ile çalışmaktayız ve Saray alüminyumun bayisiyiz. Hammadde üretimi ve temininde sorun yaşamadığımız kalitesinden şüphe duymadığımız bu ürünü layıkıyla işleyip fiziksel şartlara uygun biçimde sahada uygulama yapmaktayız.

aluminyum-dograma-cesitleri
Alüminyum Doğrama Uygulama Çeşitleri

Alüminyum doğrama uygulama çeşitlerimiz arasında Yalıtımlı seri, yalıtımsız seri ve yalıtımlı sürme (hebeschiebe) sistemleri çoğunlukla uygulanmaktadır. Bunların yanısıra isteğe özel farklı uygulamalar da yapılmaktadır.